Jste zde

Obranný den v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017

 

Mezinárodní strojírenský veletrh je tradiční průmyslový veletrh s velkou tradicí, kterého
se každoročně účastní více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků z více jak 50 zemí celého světa.

V minulém roce se osvědčil koncept „Exportního domu“, společné prezentace Ministerstva zahraničních věcí a Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP), ke kterému se Ministerstvo obrany rozhodlo letos připojit.

Účast na veletrhu vnímáme jako další nástroj podpory implementace  „Strategie vyzbrojování a podpory rozvoje obranného průmyslu České republiky do roku 2025“, která má ambice podporovat  stabilní, udržitelný a vyvážený růst obranného průmyslu ČR a jeho podporu na zahraničních trzích.

V rámci „Exportního domu“ si vás dovolujeme pozvat na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude Obranný den, který se bude konat ve středu 11.  října 2017 pod záštitou pana ministra obrany Martina Stropnického a za účasti náměstka pro řízení sekce průmyslové spolupráce a řízení organizací Tomáše Kuchty.

V rámci Obranného dne se můžete těšit na semináře o exportních příležitostech v Japonsku, státech střední Evropy, a mnoho dalšího.

Po dobu MSV 2017 Vám v rámci Exportního domu budou pro případné konzultace k dispozici zástupci Sekce průmyslové spolupráce a řízení organizací Ministerstva obrany. Na veškeré semináře na Exportním domě stejně jako na konzultace
s ekonomickými diplomaty se můžete hlásit zde http://mzv.reservanto.cz .

 

Velice se těšíme, že se s co největším počtem exportérů setkáme v Exportním domě na MSV v Brně v prostorách mezi pavilonem F a K. 

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Svačinka (tel.: 702 003 662)

Nahoru